WordPress Admin Girişine Limit Koyma

WordPress Admin Girişine Limit Koyma

Güvenlikten yana endişeniz varsa ve sitenizin admin kısmına girmek için birçok kez deneme yapıldığını loglardan görüyorsanız bu eklentiyle admin tarafını koruma altına alabilirsiniz. Saldırı altındaysanız şifrenizin kırılması zor olsa da imkansız değildir. Bu nedenle 3 kez yanlış girildiğinde bu işlemi gerçekleştiren ip adresini 1 saatliğine bloke eden bu eklenti 5 dakika boyunca giriş ekranını da kapatıyor.

1# Eklentiyi buradan güvenli şekilde indirebilirsiniz. Kurup aktif ettikten sonra Ayarlar > Login LockDown yoluna gidin.

2# Resimdeki gibi ayarları gerçekleştirip, bir ip adresinden maksimum kaç kez hatalı giriş olması gerektiğini, girilen hatalı girişler sonrası giriş formunu ne kadar süre geçersiz kılacağını ve ip adresini ne kadar süreli olarak bloke edeceğini görüyorsunuz.

En alt kısımda credit linki göstermek istemiyorsanız aşağıdaki seçeneği işaretleyerek eklenti ayarlarını kaydedin ve artık wp-login sayfaınızı güvende tutmaya başlayın.

İyi bloglamalar!


Wordpress kategorisinde 03 Şubat 2020 - 11:31:41 tarihinde yayınlanmıştır.

Kazım USLU Hakkında

PHP,MYSQL,CSS,JS,JQUERY yazılım dillerine hakim, Şu sıralar PYHTON ve LINUX üzerine araştırma geliştirme yapan, sunucu optimizasyonu ile uğraşan, boş zamanlarında Wordpress geliştirmeleri üzerine çalışmalar yapıyorum..

Yorumlar (0)

Bu yazıya henüz bir yorum yapılmamış, hemen bir tane yapmak ister misin ?

Yorum Yapın

Utarif Yemek Tarifleri Scripti

Yemek Tarifleri paylaşım scriptine uygun fiyatla sahip olmak ister misin ?
DEMO - ÖZELLİKLER

Utvlite Wordpress Canlı TV Teması

UTV Canlı TV Scripti Artık WordPress’te. Oldukça uygun fiyatlı tuttuğum bu temayı satın almadan önce incelemeye ne dersin ?
UtvLite Canlı TV Teması WordPress – DEMO

İş Alımı: AÇIK

PHP işlerinizi Yapabilirim, Wordpress tema düzenleme, Bot yazılımı, metabox, özel alan yönetimi gibi işlerinizi özenle yapabilirim. Ayrıca WooCommerce ürün botu yazabilirim. Aklınızdaki işi online bildirmek için ;
Skype: Kcmedia42
R10.net Profilim: Kcmedia
Linkedin Profilim: Kazım Uslu
Instagram: Kaz.Uslu
Whatsapp: 0539 717 87 58(US LU) Mekanın Sahibi Geri Döndü :)

Uslu Bir ÖNERİ

Müşteri Temsilcisine bağlanırken telefonda yorulmayın, Direk müşteri hizmetlerine bağlanmak artık çok kolay :)

Son Yorumlar

Site Altyapımı Değiştirdim Hoşgeldin UBlog için kazuslu dediki, Teşekkür ederim kardeşim..

Site Altyapımı Değiştirdim Hoşgeldin UBlog için Melih dediki, Yenilik gayet işlevsel olmuş, başarıların devamını dilerim.

Yaz Elması – Kazuslu Bahçelerinde :) için Kazım USLU dediki, Hocam bizim burda yaz elması olarak adlandırılıyor tam cinsini bilmiyorum maalesef fakat bahçeye gittiğimde köyden birine sorarım..

Yaz Elması – Kazuslu Bahçelerinde :) için Ali ERGUN dediki, Merhabalar, resimdeki elmayı biz süt elma diye adlandırırdık, gerçek ismini biliyormusunuz? yeniden eski elmalardan dikmek istiyorum.

Site Altyapımı Değiştirdim Hoşgeldin UBlog için Kazım USLU dediki, İnş abi :)

Önerdiğim Bağlantılar

Burada Yer Almak ister misin ? İletişim sayfasından bana ulaşabilirsin :)