Uradyo Canlı Radyo Dinleme Scripti

Uradyo Canlı Radyo Dinleme Scripti

Gelişmiş özellikleriyle internette radyo yayını yapmak isteyenlerin sahip olması gerektiğini düşündüğümüz birçok özelliği bir araya getiren web yazılımdır.

Şuan Test edebilirsiniz: demo

Script Satışta : r10.net Konu Linki

Herkesin hayalini gerçekleştirebilmesi için fiyatıda oldukça uygun tuttuk. 100 TL‘dir. Dilerseniz aşağıdan sınırsız kampanyamızdan yararlanabilirsiniz.

25 TL bizden 25 TL Sizden, Löseve 50 TL bağış yap Script 75 TL’ye senin olsun.

Kazım USLU

Gelişmiş Blog bölümü, canlı tv scriptimizdeki gibi ayrı tablolarda tutmadık. Tek post tablosundan blog yazılarını ve radyoları ayırabiliyoruz.

Dinamik anasayfası sayesinde artık kanallarınız daha çabuk index alacak. Anasayfa’da sayfalama özelliğini aktif ettik yine canlı tv scriptimizdeki gibi tüm kanallar tarzında bir sayfa yapısından uzaklaşarak anasayfa/page/2 şeklinde bilindik bir yapıda oluşturduk.

Dinamik radyo sayfamız ile daha hoş ve kullanışlı bir yapı. Rastgele radyoları içeriğin sağ kısmında listeleyerek daha güzel bir yapı kazandırdık.

Tekli Blog Sayfası. Scriptin Tüm özellikleri hakkında bilgi almak için tıklayın.

Scriptimiz henüz tamamlanmadı, 25 Haziran 2019 tarihinde tam anlamıyla yayın hayatına girecektir. Şimdiden satın aldığınız için teşekkürlerimizi sunarız.


PHP Kodlama kategorisinde 03 Şubat 2020 - 11:43:40 tarihinde yayınlanmıştır.

Kazım USLU Hakkında

PHP,MYSQL,CSS,JS,JQUERY yazılım dillerine hakim, Şu sıralar PYHTON ve LINUX üzerine araştırma geliştirme yapan, sunucu optimizasyonu ile uğraşan, boş zamanlarında Wordpress geliştirmeleri üzerine çalışmalar yapıyorum..

Yorumlar (0)

Bu yazıya henüz bir yorum yapılmamış, hemen bir tane yapmak ister misin ?

Yorum Yapın

Utarif Yemek Tarifleri Scripti

Yemek Tarifleri paylaşım scriptine uygun fiyatla sahip olmak ister misin ?
DEMO - ÖZELLİKLER

Utvlite Wordpress Canlı TV Teması

UTV Canlı TV Scripti Artık WordPress’te. Oldukça uygun fiyatlı tuttuğum bu temayı satın almadan önce incelemeye ne dersin ?
UtvLite Canlı TV Teması WordPress – DEMO

İş Alımı: AÇIK

PHP işlerinizi Yapabilirim, Wordpress tema düzenleme, Bot yazılımı, metabox, özel alan yönetimi gibi işlerinizi özenle yapabilirim. Ayrıca WooCommerce ürün botu yazabilirim. Aklınızdaki işi online bildirmek için ;
Skype: Kcmedia42
R10.net Profilim: Kcmedia
Linkedin Profilim: Kazım Uslu
Instagram: Kaz.Uslu
Whatsapp: 0539 717 87 58(US LU) Mekanın Sahibi Geri Döndü :)

Uslu Bir ÖNERİ

Müşteri Temsilcisine bağlanırken telefonda yorulmayın, Direk müşteri hizmetlerine bağlanmak artık çok kolay :)

Son Yorumlar

Site Altyapımı Değiştirdim Hoşgeldin UBlog için kazuslu dediki, Teşekkür ederim kardeşim..

Site Altyapımı Değiştirdim Hoşgeldin UBlog için Melih dediki, Yenilik gayet işlevsel olmuş, başarıların devamını dilerim.

Yaz Elması – Kazuslu Bahçelerinde :) için Kazım USLU dediki, Hocam bizim burda yaz elması olarak adlandırılıyor tam cinsini bilmiyorum maalesef fakat bahçeye gittiğimde köyden birine sorarım..

Yaz Elması – Kazuslu Bahçelerinde :) için Ali ERGUN dediki, Merhabalar, resimdeki elmayı biz süt elma diye adlandırırdık, gerçek ismini biliyormusunuz? yeniden eski elmalardan dikmek istiyorum.

Site Altyapımı Değiştirdim Hoşgeldin UBlog için Kazım USLU dediki, İnş abi :)

Önerdiğim Bağlantılar

Burada Yer Almak ister misin ? İletişim sayfasından bana ulaşabilirsin :)