PHP Günlük Yayın Akışları Scripti

PHP Günlük Yayın Akışları Scripti

PHP Kodlama 03 Şubat 2020 - 12:05:59 1891 Gösterim 0 Yorum

Yeni bir projede yine sona geldim. Bu sefer sadece tasarım desteği alarak css dökümü ve PHP kodlaması tamamen bana ait olan bir projeyi daha tanıtma zamanı geldi. Henüz siteyi kurmadım. Domain kayıt edildi ve tasarımın css dökümü tamamlandı.

Amaç: Günlük Yayın Akışlarını ziyaretçilerle paylaşmak ve otomatik bildirim eklentileri aracılığı ile Google Play üzerinden yada Web sitesi üzerinden kayıt olan ziyaretçilerimizi programlarını kaçırmaması amacıyla bilgilendirme bildirimleri göndermek.

Özellikleri:

Api Sistemi: Rest Api sistemi ile entegre şekilde kodlanmıştır. İlerleyen dönemde canlı tv sitelerine altyapı desteği sağlayacak bir sistem olarak geliştirildi.

Günlük 200’ü aşkın Türk ve Alman kanallarını içeren oldukça geniş bir örümcek ağı sistemi üzerinde çalışıldı ve haftalık yayın akışlarını veritabanına işleyecek bu sistem sayesinde apiye sahip olanlar basitçe sitelerine entegre edebilecek.

Api’yi WordPress eklentisi olarakta edinilebilmek mümkün oluyor. Günlük yayın akışlarını sitelerinde yayınlanamak isteyen müşteriler wordpress için kodlanan api entegrasyon eklentisini sitelerine ekleyip, api keylerini girdikten sonra içeriklerinde yayın akışlarını gösterebilirler.

Proje Anasayfası (Veriler Rest Api’den gelmektedir.)
Proje: Kanal Detay Sayfamız (Veriler Rest Api’den gelmektedir.)

Proje Detayı: yakında.
Süre: 110 Saat
Toplam Kod: 47 Bin Satır

Yorum Yapılmamış

Bu yazıya henüz bir yorum yapılmamış, hemen bir tane yapmak ister misin ?

Yorum Yapın