PHP Günlük Yayın Akışları Scripti

PHP Günlük Yayın Akışları Scripti

Yeni bir projede yine sona geldim. Bu sefer sadece tasarım desteği alarak css dökümü ve PHP kodlaması tamamen bana ait olan bir projeyi daha tanıtma zamanı geldi. Henüz siteyi kurmadım. Domain kayıt edildi ve tasarımın css dökümü tamamlandı.

Amaç: Günlük Yayın Akışlarını ziyaretçilerle paylaşmak ve otomatik bildirim eklentileri aracılığı ile Google Play üzerinden yada Web sitesi üzerinden kayıt olan ziyaretçilerimizi programlarını kaçırmaması amacıyla bilgilendirme bildirimleri göndermek.

Özellikleri:

Api Sistemi: Rest Api sistemi ile entegre şekilde kodlanmıştır. İlerleyen dönemde canlı tv sitelerine altyapı desteği sağlayacak bir sistem olarak geliştirildi.

Günlük 200’ü aşkın Türk ve Alman kanallarını içeren oldukça geniş bir örümcek ağı sistemi üzerinde çalışıldı ve haftalık yayın akışlarını veritabanına işleyecek bu sistem sayesinde apiye sahip olanlar basitçe sitelerine entegre edebilecek.

Api’yi WordPress eklentisi olarakta edinilebilmek mümkün oluyor. Günlük yayın akışlarını sitelerinde yayınlanamak isteyen müşteriler wordpress için kodlanan api entegrasyon eklentisini sitelerine ekleyip, api keylerini girdikten sonra içeriklerinde yayın akışlarını gösterebilirler.

Proje Anasayfası (Veriler Rest Api’den gelmektedir.)
Proje: Kanal Detay Sayfamız (Veriler Rest Api’den gelmektedir.)

Proje Detayı: yakında.
Süre: 110 Saat
Toplam Kod: 47 Bin Satır


PHP Kodlama kategorisinde 03 Şubat 2020 - 12:05:59 tarihinde yayınlanmıştır.

Kazım USLU Hakkında

PHP,MYSQL,CSS,JS,JQUERY yazılım dillerine hakim, Şu sıralar PYHTON ve LINUX üzerine araştırma geliştirme yapan, sunucu optimizasyonu ile uğraşan, boş zamanlarında Wordpress geliştirmeleri üzerine çalışmalar yapıyorum..

Yorumlar (0)

Bu yazıya henüz bir yorum yapılmamış, hemen bir tane yapmak ister misin ?

Yorum Yapın

Utarif Yemek Tarifleri Scripti

Yemek Tarifleri paylaşım scriptine uygun fiyatla sahip olmak ister misin ?
DEMO - ÖZELLİKLER

Utvlite Wordpress Canlı TV Teması

UTV Canlı TV Scripti Artık WordPress’te. Oldukça uygun fiyatlı tuttuğum bu temayı satın almadan önce incelemeye ne dersin ?
UtvLite Canlı TV Teması WordPress – DEMO

İş Alımı: AÇIK

PHP işlerinizi Yapabilirim, Wordpress tema düzenleme, Bot yazılımı, metabox, özel alan yönetimi gibi işlerinizi özenle yapabilirim. Ayrıca WooCommerce ürün botu yazabilirim. Aklınızdaki işi online bildirmek için ;
Skype: Kcmedia42
R10.net Profilim: Kcmedia
Linkedin Profilim: Kazım Uslu
Instagram: Kaz.Uslu
Whatsapp: 0539 717 87 58(US LU) Mekanın Sahibi Geri Döndü :)

Uslu Bir ÖNERİ

Müşteri Temsilcisine bağlanırken telefonda yorulmayın, Direk müşteri hizmetlerine bağlanmak artık çok kolay :)

Son Yorumlar

Site Altyapımı Değiştirdim Hoşgeldin UBlog için kazuslu dediki, Teşekkür ederim kardeşim..

Site Altyapımı Değiştirdim Hoşgeldin UBlog için Melih dediki, Yenilik gayet işlevsel olmuş, başarıların devamını dilerim.

Yaz Elması – Kazuslu Bahçelerinde :) için Kazım USLU dediki, Hocam bizim burda yaz elması olarak adlandırılıyor tam cinsini bilmiyorum maalesef fakat bahçeye gittiğimde köyden birine sorarım..

Yaz Elması – Kazuslu Bahçelerinde :) için Ali ERGUN dediki, Merhabalar, resimdeki elmayı biz süt elma diye adlandırırdık, gerçek ismini biliyormusunuz? yeniden eski elmalardan dikmek istiyorum.

Site Altyapımı Değiştirdim Hoşgeldin UBlog için Kazım USLU dediki, İnş abi :)

Önerdiğim Bağlantılar

Burada Yer Almak ister misin ? İletişim sayfasından bana ulaşabilirsin :)