Hakkımda

1989 Konya, Ereğli doğumluyum. İlk ve orta öğrenimi yine doğduğum şehirde yani Ereğlide tamamladım. 3 yıl lise eğitimimi Ereğli’nin dönemin en iyi liselerinden biri olan Atatürk lisesinde bitirdim. 1 yıl üniversite hazırlığı sonrası Karadeniz Teknik Üniversitesi İşletme Programına kayıt oldum. Beşikdüzü MYO üzerinde 1 yıl okuduktan sonra maddi sıkıntılar nedeniyle okulu bırakıp Ereğli’ye geri döndüm.

2009 yılında okulu bırakmam ve maddi olanakların imkansızlığı doğrultusunda kısıtlı imkanlarla dükkan açmayı başardım. 2013 yılında ikinci şubesini açtığım bilgisayar tamiri ve cd market dükkanının yine aynı yıl ikinci şubesini kapatmak zorunda kaldım.

O yıl üniversite sınavına girdiğimde Niğde Üniversitesi İİBF İktisat bölümünü kazandım ve 2016 yılında mezun oldum. Askerlik görevimi 367 KD er olarak Malatya 2. Ordu Karargah bölüğü Ulaştırma takımında tamamladım. 2009 yılından beri ek iş olarak sürdürdüğüm internet sektöründeki yerimi sağlamlaştırmak adına 2017 sonu ile kendi şirketimi açarak ilk adımı attım.

Hakim olduğum alanlar:
Google Adsense Reklam Yönetimi, İnternet Sitesi Yöneticiliği, Editörlük geçmişi, PHP Yazılım Dili, Mysql Veritabanı Optimizasyonu, CSS3 ve HTML ön yüz yazarlığı, WordPress Geliştiriciliği (Tema ve Eklenti)

Dijital Kod Yazarı
Kazım USLU