Canlı TV Yayın Sunucusu Nasıl Kurulur ?

Canlı TV Yayın Sunucusu Nasıl Kurulur ?

Linux ortamında Restream olarak adlandırılan Canlı TV yayınlarını ( Kaynak yayın yada lokal yayın olarakta bilinir) kendi sunucunuzda Nginx ve HLS yardımıyla çoğaltıp sitelerinizde kullanabilirsiniz. Daha önceki yazımda flussonic sistemi ile gerçekleştirebileceğiniz bu işlemi extra aylık 90 dolar olarak para ödeyerek yapmanız gerekmekteydi. Fakat bu sistemde herhangi bir panele gerek kalmıyor.

Canlı Yayın Sunucusu Kurulum Ücreti: İletişim Üzerinden Verilecektir.

Sunucu Kiralaması En uygun firmadan gerçekleşir, Sunucu işletim sistemi kurulumu, Nginx Ayarları, HLS ve yönetimi kaynakların çıktısını oluşturma gibi tüm işlemler tarafımca yapılır. Hizmeti satın alan kişiye basit birkaç komut verilir ve yayınları çalışmaya hazır şekle getirilir. Yayınlarınız sadece belirlediğiniz domainlerde çalışır. Diğer tüm site ve domainlere sistem üzerinden engel koyulur.

Hitinize göre sunucu kurulumu gerçekleştirilir. Ortalama 30 Dolarlık bir sunucuda anlık 10K civarı yayını kolayca izletebilirsiniz. Yayınlar donmaz (Lokal yayın satın aldığınızı düşünerek bunu ekledim.)

Canlı Yayın ReStream Sunucu Kurma Hizmetini Satın almak için iletişim sayfamdan bana ulaşabilirsiniz.


Linux kategorisinde 01 Mart 2020 - 19:05:44 tarihinde yayınlanmıştır.

Kazım USLU Hakkında

PHP,MYSQL,CSS,JS,JQUERY yazılım dillerine hakim, Şu sıralar PYHTON ve LINUX üzerine araştırma geliştirme yapan, sunucu optimizasyonu ile uğraşan, boş zamanlarında Wordpress geliştirmeleri üzerine çalışmalar yapıyorum..

Yorumlar (0)

Bu yazıya henüz bir yorum yapılmamış, hemen bir tane yapmak ister misin ?

Yorum Yapın

Utarif Yemek Tarifleri Scripti

Yemek Tarifleri paylaşım scriptine uygun fiyatla sahip olmak ister misin ?
DEMO - ÖZELLİKLER

Utvlite Wordpress Canlı TV Teması

UTV Canlı TV Scripti Artık WordPress’te. Oldukça uygun fiyatlı tuttuğum bu temayı satın almadan önce incelemeye ne dersin ?
UtvLite Canlı TV Teması WordPress – DEMO

İş Alımı: AÇIK

PHP işlerinizi Yapabilirim, Wordpress tema düzenleme, Bot yazılımı, metabox, özel alan yönetimi gibi işlerinizi özenle yapabilirim. Ayrıca WooCommerce ürün botu yazabilirim. Aklınızdaki işi online bildirmek için ;
Skype: Kcmedia42
R10.net Profilim: Kcmedia
Linkedin Profilim: Kazım Uslu
Instagram: Kaz.Uslu
Whatsapp: 0539 717 87 58(US LU) Mekanın Sahibi Geri Döndü :)

Uslu Bir ÖNERİ

Müşteri Temsilcisine bağlanırken telefonda yorulmayın, Direk müşteri hizmetlerine bağlanmak artık çok kolay :)

Son Yorumlar

Site Altyapımı Değiştirdim Hoşgeldin UBlog için kazuslu dediki, Teşekkür ederim kardeşim..

Site Altyapımı Değiştirdim Hoşgeldin UBlog için Melih dediki, Yenilik gayet işlevsel olmuş, başarıların devamını dilerim.

Yaz Elması – Kazuslu Bahçelerinde :) için Kazım USLU dediki, Hocam bizim burda yaz elması olarak adlandırılıyor tam cinsini bilmiyorum maalesef fakat bahçeye gittiğimde köyden birine sorarım..

Yaz Elması – Kazuslu Bahçelerinde :) için Ali ERGUN dediki, Merhabalar, resimdeki elmayı biz süt elma diye adlandırırdık, gerçek ismini biliyormusunuz? yeniden eski elmalardan dikmek istiyorum.

Site Altyapımı Değiştirdim Hoşgeldin UBlog için Kazım USLU dediki, İnş abi :)

Önerdiğim Bağlantılar

Burada Yer Almak ister misin ? İletişim sayfasından bana ulaşabilirsin :)