365 Gün 365 Film - Unutulan Şeyler

Güncel 12 Haziran 2021 - 22:44:18 919 Gösterim 0 Yorum

11.Gün 23 Haziran 2021

Rim of the World

Babasının ölümünden sonra içine kapanmış bir çocuğu, sosyalleşmesi için annesi kampa götürür. Uzay istilası karşısında hep kocaman kaslı adamların mücadelesini izledik bugüne kadar :) Burada Uzaylıların ana gemisinin kordinatları bulunan bir anahtarı 140 km kadar uzaktaki bir tesise ulaştırmaya çalışan komik, şirin, cesur 4 çocuğun mücadelesini izledik. O dört çocuk, çok iyi arkadaş olmayı başardı. Peki ya uzay istilası olmadan da arkadaş olamaz mıyız :) Tabiki oluruz. Yeni arkadaşlar, dostlar edinmeli. Filmde vurdulu kırdılı ama bilindik sonlu yine de izlenir.

Hadi sende İzle - Netflix

10.Gün 22 Haziran 2021

Tükeniş

Sentetik insan duydunuz mu? Ben de ilk defa duydum :) Dünyayı sentetik insanlara bırakıp Mars'a kaçmışlar. Sonradan dünyayı tekrar almak için saldırıyorlar. Farklı bir bilim-kurgu ama güzeldi. Düşünsenize böbreğinizden vuruluyorsunuz ve sizi tekrar tamir edebiliyorlar :)

Hadi sende izle - Netflix

9.Gün 21 Haziran 2021 

Kayıp Dünya - The Lost World : Jurassic Park

1997 yapımı olmasına rağmen gerçekten etkileyici efekt ve seslendirme var filmde. Daha önce bu seriye ait hiçbir filmi izlememiştim. Bir başlangıç yaptık diyelim. Hikaye fena sayılmaz. Park'ın kuruluşunda çıkan bir sıkıntı nedeniyle Dinazorlar adayı ele geçirir. Onların nasıl hayatta kaldığını öğrenmek adına gönderilen bilim adamı ve onu kurtarmaya gelen ekip ile bir ada yerine hayvanat bahçesi gibi dinazor bahçesi yapma fikrine sahip şirket yetkililerinin mahsur kaldıkları adadan çıkış hikayesi. Dinazorlar insanla beslenir mi?

Hadi sende izle - Netflix

8.Gün 20 Haziran 2021

How It Ends

Son günlerde ne de çok dünyanın sonunu izliyorum :) Her biri birbirine benziyor. Amerikan yapımı filmin sonuna kadar sorunun ne olduğunu anlamadığım fakat her sahnesi aksiyon dolu güzel bir film. Belki biraz kurgusu eksik kalmış ama yine de izlenebilir.

Hadi Sende İzle - Netflix

7.Gün - 19 Haziran 2021

Derin Darbe

Dünyanın sonunun geleceği birçok kehaneti filmleştiren Amerika, Yine yapmış yapacağını. Büyük bir kuyruklu yıldız dünyaya çarpacak, zaman kısıtlı. Fakat gerçekten o kuyruklu yıldızı efsane yapmışlar beğendim :) Bu filmide Anna ile birlikte Discord üzerinden izledik.

Hadi Sende İzle - Netflix

6.Gün - 18 Haziran 2021

IO

Bugün bu filmi Alman kız arkadaşım Anna ile birlikte Discord üzerinden izledik :) Spoiler vermeden kısada aktarmam gerekirse sonu gelmiş bir dünyada hala yaşam olabileceğini gösteren güzel mi güzel bir kadın, onu tek başına bırakıp giden bir adamı izleyeceksiniz.

"Ne Olursa olsun, hayallerinden vazgeçme!"

Hadi Sende İzle - Netflix

5.Gün - 17 Haziran 2021 

Rüzgarı Dizginleyen Çocuğun

Filmi izlerken çocukluğum geldi aklıma. Yorganın altında bir kalem pil kısa bakır kablo ile lamba yakmayı, eski radyolardan çıkan ufak motorlarla oynamayı ne de çok severdim. Mükemmel bir film.

Hadi Sende İzle - Netflix

4.Gün - 16 Haziran 2021

Yeni Hayat - Cast Away

Zamana hükmeden adamın zaman karşısındaki çaresizliği.. Spoiler vermek istemiyorum gerçekten güzel bir film. Robinson Crouse ya da Lost farketmez. Konu bir adada geçiyor :)

Hadi Sende izle - Netflix 

3. Gün 15 Haziran 2021

Baba 

Adalet için sana geldim. Kızıma tecavüz etmek isteyen ve direnen kızımı öldüresiye döven iki Amerikalı'yı Amerika mahkemesine verdim. Fakat onlar geri saldı. Bende Adalet için sana geldim Don Carleone. Onları öldürmeni istiyorum.

Hadi Sende İzle - Netflix

2.Gün - 14 Haziran 2021

Aşk ve Canavarlar

Hikayesi güzeldi. Dünyaya çarpmak üzere olan bir astroiti yok etmek için tüm nükleer gücün kullanılması sonucu insan ırkı besin zincirinin sonuna geriledi ve birkaç yıl içinde dünyadaki insan nüfusu %95 azaldı

Hadi Sende İzle - Netflix

1.Gün - 13 Haziran 2021

Sen Hiç Ateş Böceği Gördün mü?

Hayatımızdaki hiçbir şeyin mükemmel olmaması ne kadar mükemmel değil mi?

Gülseren'in hayat hikayesi gözlerinizi acıtacak. Çok sevdim.

Hadi Sende İzle - Netflix

Yazı iç Sayfaları:

Yorum Yapılmamış

Bu yazıya henüz bir yorum yapılmamış, hemen bir tane yapmak ister misin ?

Yorum Yapın